INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

TETİKLEYİCİLER

MÜŞTERİ BAĞLILIĞINI OTOMATİZE EDİN

En basit hoş geldiniz mesajından karmaşık, çok aşamalı müşteri bağlılığı programlarına kadar tüm bağlılık programlarınızı her kanalda otomatize edebilirsiniz. Kampanyaların oluşturulması, uygulanması ve takip edilmesi kolay olduğunda sonuçları analiz etmeye ve işinizi büyütmek için yeni fikirler geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

 • BELİRLİ BİR ZAMANA GÖRE
  Belirlediğiniz bir zamana göre gönderim yapın

  Kampanyalarınızın kalitesini sürekli iyileştirmek için yeni fikirlerle gönderimler yapabilirsiniz ya da özel günlerde kutlama e-postaları gönderimi ayarlayabilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Belirli bir zaman göre gönderim tetikleyicisini, özel günlerde (öğretmenler günü, yılbaşı, sevgililer günü v.b.) bir defaya mahsus ya da her yıl dönümünde olacak şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin her yıl dönümünde olacak şekilde yılbaşı tebrik e-postası gönderebilirsiniz ya da her yıl 24 Kasım öğretmenler gününde gönderiminizi otomatize edebilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • E-BÜLTENİNİZ OKUNDUĞUNDA
  Bir e-bülteniniz okunduğunda

  Gönderdiğiniz bir e-postayı okuyan müşterilerinizi farklı bir kişi listesine kaydedebilir ya da farklı bir e-posta daha gönderebilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  E-postanızı okuyan kişiler ile ilgili neler yapabileceğiniz hakkında örnek vermemiz gerekirse; Bu kişiyi dilediğiniz bir kişi listesine otomatik kaydettirebilir, e-postanızı okuyan bir kişiye belirdiğiniz bir zamanda farklı bir e-posta gönderebilir ya da bu kişiyi listeden çıkarabilirsiniz. Bunun gibi birçok senaryo oluşturabileceğinizi unutmayın.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • KİŞİLERİ İLGİ ALANLARINA GÖRE GRUPLAYIN
  Kişilerinizi ilgi alanlarına göre gruplayın

  Gönderdiğiniz e-bültenlerde belirlediğiniz linklere tıklayan kişileri yine belirlediğiniz kişi listelerine otomatik olarak taşıyın.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Örneğin, e-bülten çalışmanız içerisinde web sayfanızda yer alan kişisel gelişim, tarih ve coğrafya kitapları kategorilerine giden linkler olduğunu varsayalım. Göndermiş olduğunuz e-bülten içerisinde yer alan tarih linkine tıklayan kişiyi INBOX panelinizde otomatik olarak "tarih ile ilgilenenler" adlı kategoriye ekleyebilirsiniz. İleride yalnızca tarih ile ilgilenen kişilere gönderim yaparak okunma oranınızı daha da artırabilirsiniz.

  Unutmayın ki hedef kitleye gönderim yapmak e-posta pazarlamada aldığınız verimi üst seviyelere taşır.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • ÖZEL TARİHE GÖRE GÖNDERİM
  Kişilerinizin özel tarih alanlarına göre gönderim yapın

  Kişilerinize doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde ya da onlara ait özel bir tarihte otomatik gönderim ayarlayabilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Bu özelliği kullanarak abonelerinize doğum günlerinde kutlama e-postaları gönderebilirsiniz. Özelliği kullanabilmeniz için abonelerinizin doğum tarihleri, profillerinde yer almalıdır. Siz tetikleyiciyi kurduğunuzda yeni eklenen kişilere ve öncekilere sistem otomatik olarak gönderimi gerçekleştirmektedir.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • ÜYELİKTEN AYRILDIĞINDA
  Aboneleriniz üyelikten ayrıldıklarında

  Bir müşteriniz kişi listenizden ayrıldığında bu kişiye hoşçakal e-postası gönderebilir ya da geri kazanmak için farklı yollar izleyebilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • ZAMANI SİZ BELİRLEYİN
  Gönderim zamanını siz belirleyin

  Belirlediğiniz bir tetikleyiciyi eylem gerçekleştikten X saat/gün/hafta/ay olarak ileriye dönük ayarlayarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Örneğin, bir kişi gönderdiğiniz e-bülteni okudu. Bu kişiye okuma işleminden 1 gün sonra başka bir e-bülten gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • KİŞİ SPAM BİLDİRDİĞİNDE
  Kişi spam bildirdiğinde

  Kişi gönderdiğiniz e-postayı spam olarak bildirdiğinde bu kişiye daha sonra bir e-posta daha gönderip, aslında spam e-posta gönderimi yapmadığınızı, durumu sade bir şekilde anlatan. Yanlış anlaşılan durumu düzeltmek adına bir gönderim daha yapmak isteyebilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • PERİYODİK GÖNDERİM YAPIN
  Periyodik olarak gönderim yapın

  Belirlediğiniz zaman aralıklarında gönderimlerinizi ayarlayabilir, siz de bu sırada farklı faaliyetler yürüterek kafanızdan başka bir yoğunluğu atmış olursunuz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Bu özelliği kullanarak önünüzdeki belirli dönemde yapılacak gönderimleri otomatize edebilir ve sizde farklı işlere odaklanabilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • İLGİ ALANLARINA GÖRE GÖNDERİN
  Kişilerinizin ilgi alanlarına göre gönderim yapın

  Web sitenize ekleyeceğiniz takip kodu ile gönderdiğiniz bültenlerden web sitenize yönlenen kişileri takip ederek nelerle ilgilendiğini kayıt altına alabilirsiniz ve Tetikleyicilerda bu ilgi alanını kullanarak kişilerinizi ilgilendiği konuya göre ayrıştırabilir veya ilgilendiği konular hakkında otomatik e-posta gönderebilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  İlgi alanlarını kayıt altına aldığınız kişilere gönderim yaparak okunma oranlarınızı ve e-posta pazarlama verimliliğinizi artırabilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • HOŞGELDİNİZ İLETİSİ
  Hoşgeldiniz e-postası gönderin

  Web sayfanıza kaydolan müşterilere yönelik otomatik karşılama e-postaları oluşturabilirsiniz.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  INBOX panelinizde oluşturduğunuz web formuna web sayfanızdan kaydolan kişilere otomatik e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu kişileri farklı bir kişi listesine kaydetmenizde mümkün.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN

Hemen Ücretsiz Başlayın

INBOX müşterilerine hizmetini profesyonel seviyede, kolay ve etkin kullanılabilir olarak sunmaktadır. Sistemi denemek için 30 saniyede ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞLAYIN