INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

Entegrasyon Hizmetleri

ENTEGRASYON HİZMETLERİ

ENTEGRASYON HİZMETLERİ

INBOX pazarlama platformu, açık data mimarisi ile yapılandırıldığından çok hızlı ve sorunsuz bir entegrasyon imkanı sunmaktadır.

Kullanımı kolay araçlar sayesinde INBOX ve kendi şirket sistemleriniz arasında data transferini sağlayabilir, aynı zamanda üçüncü parti sistemlerden INBOX'a doğrudan veri alabilirsiniz.

İster çok sayıda uygulamayla entegrasyon kurma ihtiyacında olun, ister ilk entegrasyonunuza başlama aşamasında olun; veri entegrasyon uzmanlarımız sayesinde, kurumsal uygulamanızı e-pazarlama programınızla birleştirerek, mevcut pazarlama girişimlerinizi somut ve hızlı sonuçlarla geliştirebileceksiniz.

 • Simple web integration (API)

  INBOX API API uygulaması, standart bazda dataya ve içeriğe erişim sağlar. Böylece çift yönlü data transferleri, kampanya ve uygulama gelişimi ve entegrasyon projeleri ihtiyacınıza uygun olarak bireyselleştirilebilir.

 • db2db integration

  Daha gelişmiş olan bu entegrasyon modelinde CRM sistemi Inbox'a bir ara veritabanı ve bu ara veritabanı üzerinde çalışan servisler ile entegre olmaktadır
  CRM Entegrasyonu: Salesforce.com, Unica, ya da Microsoft Dynamics CRM'de datanız varsa, entegre Inbox çözümleriyle onları kullanıma sokabilir, gerçek bir kapalı döngü pazarlama ortamı yaratabilirsiniz.
  Analytics Entegrasyonu: Müşterilerinizle güncel, kişisel ve zamanında iletişim kurmanın en iyi yolu e-pazarlamayla web analizlerini birleştirmekten geçer. İşte bu nedenle Inbox size Adobe Analytics, Webtrends ve Google Analytics gibi başlıca servis sağlayıcılarla entegrasyon sağlamaktadır.

 • Datawarehouse Integration (ftp/sftp integration)

  Veri tabanı çok büyük olup, hızlı yükleme yapmak isteyen müşterilerimiz için sundugumz bir entegrasyon metodolijisidir.

  - Datawarehouse Integration ile 1 milyon e-posta adresini 5 dakika içinde sisteme yükleme imkanı sunar.
  - Veriler farklı tablolar halinde yüklenerek farklı kampanyalara bağlanabilir.
  - Bu modülde hesap yöneticisi datasını, Inbox tarafından verilen SFTP alanına bir ZIP içinde bırakır ve INBOX bu ZIP dosyasını açarak sisteme "tablo listesi" olarak çok kısa süre içerisinde yükler.