INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

ANA HİZMETLER

INBOX basit bir arayüz ile tüm kampanya ve data yönetiminizi, tek bir yerden yapmanıza izin verir. Dilerseniz çok az bir destekle tüm e-pazarlama programını kendiniz yönetebilir, ya da kampanya tasarımından, kampanyanın müşterilere ulaşmasına kadar ki tüm süreçler için bizden destek alabilirsiniz.

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ

INBOX basit bir arayüz ile tüm kampanya ve data yönetiminizi, tek bir yerden yapmanıza izin verir. Dilerseniz çok az bir destekle tüm e-pazarlama programını kendiniz yönetebilir ya da kampanya tasarımından, kampanyanın müşterilere ulaşmasına kadarki tüm süreçler için bizden destek alabilirsiniz.

TASARIM HİZMETLERİ

Enerjilerinin yüzde 100'ünü performans odaklı iyileştirmeler sağlamaya odaklamış uzmanlarımızın, sadece göze hitap eden değil, aynı zamanda SPAM filtrelerine takılmayan, çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayan hedef odaklı e-mail tasarımlarıyla, size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.