INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

KİŞİ YÖNETİMİ

DETAYLI KİŞİ YÖNETİMİ

Kişi listeleri raporlama işlemlerinizi aşağıdaki adımlar ile alabilirsiniz.

Bir API aracılığıyla manuel veya otomatik olarak yapılabilen kişi güncellemeleri, içe ve dışarı aktarımlar da dahil olmak üzere tüm kişilerinizin merkezi olarak yönetilmesi. Tıklama, açma, lokasyon, mobil/pc gibi geçmiş tepki davranışlarına ve demografik üye bilgilerine dayanarak çeşitli segmentler yaratın.

 • KOLAY LİSTE YÖNETİMİ
  Kişilerinizi INBOX ile kolayca gruplandırın

  Aboneleriniz gönderdiğimiz bültenlerle nasıl etkileşime geçiyor, öğrenin. Evet, INBOX sayesinde kişiye özel email kampanyaları düzenlemek kolay. Ama siz bu kampanyalara verilen kişisel tepkileri ölçtüğünüz oranda değerli.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • KİŞİ DETAY SAYFASI
  INBOX üyelerinizi çok iyi tanıyor.

  İlgi Grafiği: Kişilerin gönderdiğiniz bültenlere verdikleri okuma, tıklama gibi aktivitelere göre sistem kişinin ilgi düzeyine göre bir puanlama uygular ve bu puanlamalardaki yükseliş ve düşüşleri grafikler halinde görebilirsiniz.

  Cihaz Raporları: Kişinin en son hangi cihaz üzerinden e-postanızı okuduğu gösterir.

  En İyi Okuma Zamanları: Kişinin gönderdiğiniz emailleri en çok hangi gün ve saatte okuduğunu gösteren rapordur.

 • İTİBAR SİSTEMİ
  INBOX, Sizin ve Müşterilerinizin tüm aktivitelerinizi puanlar.

  Üyelerinize özel itibar puanları: Kişilere gönderdiğiniz e-postalara verdiği tepkilere göre sistem her kişiye 100 üzerinden bir puan vermektedir.

  Size özel itibar puanı: Gönderdiğiniz e-postalar ile müşterileriniz ne kadar ilgileniyor? Herşeyin yolunda gidip gitmediğini tek bir puan ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

  Tüm e-bülten geçmişi tek ekranda: Bir müşteriye gönderilen tüm e-bültenleri kişi profil sayfasından takip edebilirsiniz.

 • DİNAMİK LİSTELER
  Dinamik listeler ile kişilerinizi kolayca yönetin

  Segmentasyon sistemi ile kişilerinizi kolayca gruplayabilirsiniz. Dilerseniz lokasyona göre, dilerseniz ilgi alanlarına göre gruplandırın. Bir çok segment ile farklı işlemler yapabilirsiniz.

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
 • KİŞİYE ÖZEL TARİHÇE
  Detaylı kişi geçmişi

  E-marketing platformu ile gönderdiğiniz kampanyaları gönderdiğiniz andan itibaren real-time izlemeye başlarsınız. Tüm detaylarda raporlar anında sistem tarafından hazır edilirler.

 • ÖZEL ALANLAR
  Özel alanlar

  Özel alanlar ile kişileriniz için dilediğiniz kadar alan oluşturup, kişi profilinde kullanabilirsiniz. Ayrıca web formları özelliğini kullanırkende formlarda almak istediğiniz verileri özel alanlar aracılığıyla oluşturabilirsiniz.

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
 • TOPLU KİŞİ AKTARIMI
  1 milyon e-postayı 20 saniyede sisteme yükleyin

  INBOX ile kişilerinizi kolayca kopyala/yapıştır yöntemiyle ya da excel dosyanızdan özel alanlar ile birlikte sisteme kolayca aktarabilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN

Hemen Ücretsiz Başlayın

INBOX müşterilerine hizmetini profesyonel seviyede, kolay ve etkin kullanılabilir olarak sunmaktadır. Sistemi denemek için 30 saniyede ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞLAYIN