INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

Müşterilerimiz

MÜŞTERİ YORUMLARI

Pic
"ÇÖZÜM ODAKLI PROFESYONELLİK"

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kurumsal İletişim Ofisi ve Tanıtım Ofisi olarak hem aday öğrencilere, hem rehber öğretmenlere hem de mezunlarımıza düzenli olarak e-bülten gönderimleri gerçekleştiriyoruz. Farklı ve geniş kitlelere hitap eden bu gönderimlerimizden ötürü ne zaman özel bir fonksiyonaliteye ya da desteğe ihtiyacımız olursa olsun veya ne zaman bir sıkıntı yaşarsak yaşayalım her zaman kendimize bir muhatap bulabiliyor ve sorunlarımızı mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturabiliyoruz. Kullanışlı arayüzleri aracılığıyla tüm gönderimlerimizin ulaşılırlığını gerekli bütün detaylarıyla birlikte takip edebiliyor, gözlemleyebiliyor ve bunlara paralel olarak başka Tetikleyiciler veya gönderimler planlayabiliyoruz. Tüm INBOX çalışanlarına Orta Doğu Teknik Üniversitesi olarak özverilerinden ötürü teşekkür ederiz.

Ege GÖRGÜN
Türkiye Tanıtımlarından Sorumlu Tanıtım Koordinatörü

Pic
"Profesyonellik"

Kosifler Oto olarak email marketing'de Türkiye'nin bir çok lider firması ile çalıştık. Markalarımızın haber, kampanya ve duyurularını INBOX ile gönderiyoruz. Altyapısını ve uyguladıkları fiyat politika sistemini bir yazılım uzmanı olarak çok beğendim. INBOX'ı özellikle yazılım uzmanı ve webmasterlar başta olmak üzere herkese öneririm. Ayrıca şirketimizin tüm web sitelerinin SEO hizmeti de Genç Dizayn'dan alınmaktadır. Bu konuda da oldukça başarılı bir iş çıkardıklarını söyleyebilirim. Teşekkürler.

Burak KAŞIKCI
Yazılım ve Proje Yöneticisi

Pic
"Hedef kitleye hızlı ulaşım"

INBOX, bizi hedef kitlemize hızla ulaştırıyor. Kitap okurlarından oluşan kitlemizle bizi hızlı ve pratik bir şekilde buluşturuyor.

Ali AYAS
babil.com

Pic
"GÜÇLÜ BİR FİRMA"

101 Prodüksiyon ailesi olarak uzun uğraşlar sonucu gerçekleştirdiğimiz reklam projeleri her ne kadar billboardlarda ve TV/Cinema ekranların da gözükse de, yapım firması olarak bu projelerin arkasında duran ekibin kimler olduğunu müşterilerimize duyurmak ne yazık ki o kadar da kolay değil. INBOX ekibi hem tasarımı hem de kişiye özel olabilicek teklifleri ile biz reklamcıların kendi reklamını yapmasında ve sürekliliği sağlamasında tam bir kurtarıcı. Her ihityacınız da ister teknik ister tasarımsal olsun bize desteğini sunan güçlü bir firma.

BÜŞRA PETEK
Senior Produceer

Pic
"Çözüm odaklı"

Çözüm odaklı olmak bizim sektörümüzün olmazsa olmazıdır. İşbirliği yaptığımız firmalarda aradığımız öncelikli koşul bu olmasına rağmen “inbox mail marketing” ile tanıştığımız güne kadar maalesef çözüm odaklı olan ve işini bu kadar profesyonel yapan bir çözüm ortağımız olmamıştı. 65 Yıllık bir spor kulübü olarak sporcularımıza ve üyelerimize bilgi akışı sağlamak bizim için oldukça önemli, yaklaşık 3 yıldır “inbox mail marketing” ile çalışıyoruz, onlar bizi bırakmadığı sürecede çalışmaya devam etmeyi planlıyoruz.

Elif BİLGEN
Pazarlama

Pic
"Tüm şirketlerimiz için kullanıyoruz"

Selçuklu Holding olarak, iki yıldır bünyemizdeki bir çok şirketin e-bültenlerini INBOX altyapısı ile gönderiyor ve takip ediyoruz. Düzenli ve istikrarlı gönderim yaptığınız zaman ulaşılabilirlik problemi yaşamıyorsunuz. Sonuçlardan oldukça memnunuz. Teşekkürler.

Esra SÜLÜN HAMARATLAR
Kurumsal İletişim Müdürü

Pic
"Hızlı ve pratik çözümler"

Hızlı, pratik, kolay ve profesyonel çözümleriyle INBOX ekibine teşekkür ederim

Gökalp BOĞAZKESEN
Mottops

Pic
"HİÇBİR ENDİŞE DUYMUYORUZ"

INBOX ile tanıştığımız günden beri her ay müşterilerimize gönderdiğimiz e-postaların ulaşım operasyonu ile ilgili hiçbir endişe duymuyoruz. Aldığımız herşey dahil hizmet ile gönderilecek iletiyi onlara teslim ettiğimiz andan itibaren gönül rahatlığıyla diğer işlerimize dönüyoruz. Kendilerine bu uyumlu çözüm ortaklığından ötürü minnettarız.

Aylin YILMAZ
Pazarlama Uzmanı

Pic
"İŞ YOĞUNLUĞUMUZ ARTTI"

Yıllardır turizm sektörü hakkında araştırma sonuçları ve haberler yayınlayan bir şirket olarak içerikleri şirketlere ulaştırmak için birçok yol denedik fakat bu konuda pek başarılı olduğumuzu söyleyemeyeceğim. INBOX sayesinde datamızdaki şirketleri kategorilendirdik ve haftalık periyodlarda mail göndererek bilgilendirme yapabiliyoruz. Son 1 yılda ciddi oranda iş artışımız oldu, kendilerine teşekkür ediyoruz.

Gökhan ERDOĞAN
Uzak Rota

Pic
"Faydalı istatistikler"

INBOX sistemi çok güzel işlemekte. Kontrol panel Türkçe olup, gayet basit ve kullanışlı. Raporlamalar, İstatistikler bizler için çok faydalı oluyor. 3 yıldır gayet memnun bir şekilde kullanmaktayız. Teşekkürler INBOX...

Burak EREN
Pazarlama İletişim Sorumlusu

Pic
"Değerler"

Zumbara olarak INBOX'dan uzun süredir destek almaktayız. Sosyal alanda faaliyet veren Zumbara tarzı bir oluşumu, ihtiyaç duyduğumuz her noktada destekleyen INBOX ekibine destek ve güvenlerinden dolayı çok teşekkürler. Hizmetiniz ve desteğiniz bizim için çok değerli.

Ayşegül GÜZEL
zumbara.com

Pic
"KULLANICI DOSTU PANEL"

Vavien Enerji olarak INBOX ile bir yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz. Kullanıcı dostu paneli ile hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm ihtiyaçlarımızı rahat bir şekilde karşıladık. İşimiz gereği gün içerisinde anlık gelişmelere bağlı olarak birçok kez mail atmamız gerekiyor. Her türlü talebimize ve sıkıntımıza çok hızlı bir şekilde reaksiyon vermeleri sayesinde şu ana kadar hiçbir aksama yaşamadık. Hizmetiniz ve desteğiniz için çok teşekkürler.

Hasan GÖKÇE
Managing Partner

Pic
"ÇOK FONKSİYONEL"

INBOX basit arayüzü ile başarılı sistem mimarisi sayesinde çok güvenilir bir dijital pazarlama aracı. Yurtdışında daha önce çok kullandığımız ve çok yüksek fiyatlı toplu e-posta gönderim programları ile aynı kalitede ve daha uygun fiyatlı. Ayrıca çok daha fonksiyonel. Hem hızlı teknik desteği hem de kampanyaları sayesinde vazgeçilmez bir yazılım. Bu yazılımı hayata geçiren genç ve dinamik ekibe teşekkürler.

Can KINAV
Grafik Tasarımcı

Pic
"Başarılı tasarımlar oluşturma imkanı"

Üç firmamızın tüm mailing kampanyaları için INBOX sistemini kullanıyoruz. İşimiz gereği gerek yurt içi, gerek yurt dışında bir çok sektörün lideri firma ile çalıştık. Hepsinde aynı sıkıntıları yaşadık. Fiyat/performans sıkıntısı, arayüz kullanım kolaylığı sıkıntısı, müşteri ilişkileri sıkıntısı. Bu üç sıkıntıyı tek aştığımız firma INBOX oldu. Özellikle yeni gelen kanun değişikliğine ayak uydurmamızda büyük bir özveri ile çalıştılar. Tasarım personelimiz arayüzün fonksiyonelliğini kullanarak, çok kısa sürede başarılı tasarımlar oluşturabildiler. Hem güçlü tasarımlar ile müşterile ulaşmış olduk, hem iş gücümüzde rahatlama yaşattı. Özveri ile çalışan tüm INBOX ekibine teşekkürler.

Mustafa ÖZKAN
Dijital Pazarlama Uzmanı

Pic
"Profesyonel hizmet"

User friendly arayüzü ile mailing yapmak oldukça kolay. Sunmuş olduğu raporlama sistemi mailinglerinizi daha doğru ve kitleye uygun şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor. Takıldığımız her konu da hızlı destek alabildiğimiz profesyonel bir e-mail marketing firması.

Faruk YILMAZ
B2B Specialist - Designer

Pic
"Uzun yıllar çalışmayı arzu ediyoruz"

Sistemi yaklaşık altı aydır her hafta düzenli olarak kullanıyoruz. Tasarım temsilcimizin çabuk ve çözümcü yaklaşımlarından,panel ekranının kolay,açık,anlaşılır olmasından memnun olduğumuzu bildirmek isteriz. Çalışmalarımızın daha uzun seneler bu şekilde sürmesini arzu ediyoruz.

Esra ÖZTÜRK KÜÇÜK
MVP Sportif Organizasyonlar

Pic
"Hızlı destek"

Hem kullanım ekranı basit, hem destek konusunda hızlı hem de fiyat olarak uygun hizmet. Yönetim ekranını öğrenmek için bir eğitim almanıza dahi gerek yok. Videolar ve notlarla sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Zaten aklınıza takılan bir soruyu sorduğunuzda fazlasıyla destek alabilirsiniz.

Adem ALTAN
E-Ticaret Yöneticisi

Pic
"Maksimum verim"

Toplu mail gönderimlerimiz için zaman içinde bir çok firmayla çalışıp çoğuna astronomik ücretler ödedik. Buna rağmen sağlıklı bir çalışma sistemi oturtamadık. INBOX ile tanıştıktan sonra kampanyalarımızı minimum zaman harcayarak maximum verimle yönetmeye başladık. Bizimle yaptıkları değerli bilgi paylaşımları sayesinde uygulamalarda yaptığımız eksik ve yanlışları görme, kampanyalarımızı her geçen gün bir adım ileri taşıma fırsatı yakaladık. Bu keyifli ortaklık için teşekkürler INBOX!

Pelin ÇİL
Satış Destek

Pic
"Nihayet"

Toplu mail gönderimi için bir çok firma ile çalıştık. Hatta bizim yerimize 500000 gibi çok büyük rakamlara çok düşük bütçelerle gönderim yapan firmalar da dahil. Bu gönderimler bittiğinde site trafiğimizin sadece 90 kişi kadar arttığını gördük. Buna bir anlam veremedik. 500000 kişiye mail gidiyor karşılığında sadece 90 kişi siteye giriyor? Bu yaşadıklarımız sonucunda daha detaylı araştırmaya giderek INBOX ile tanıştık. Şimdi hedef kitlemizin direkt inbox kutularına gönderim yaparak çok iyi sonuçlar alıyoruz ve bu da satışlarımıza yansıyor. Bu sayede pazarlama çalışmalarımız daha hızlı ve verimli bir şekilde uygulanıyor. Teşekkürler.

Hüseyin YARTIM
E-Ticaret Yöneticisi

Pic
"Doğru firma ile çalışmanın keyfi bir başka..."

Uzun zaman kendi imkanlarımız ile müşterilerimize ulaşmaya çalıştık. Kimlerin gerçekten maillerimizi okuduğunu, gönderdiğimiz maillerin ne derece hedef kitleye ulaştığı gibi çok etkili ve önemli raporları hep es geçtik. Bazen günlük limitlerimiz yüzünden bültenlerimizi ayırarak yolladık. Bu hem zaman hem emek kaybı oldu bizim için. Sonra bir gün INBOX ile tanıştık, profesyonellikleri ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem çok hoşumuza gitti. Takıldığınız her noktada hızlı geri dönüş, size seçilen firmanın gayet doğru olduğu izlenimini veriyor. Kendilerine teşekkür etmek ve arayışta olan tüm firmalara INBOX’ ı tavsiye etmek isterim.

Volkan ÇELEBİ
IT Administrator

Pic
"Çok şaşırdık ve mutlu olduk"

31.03.2014 ve 03.04.2014 tarihlerinde INBOX sisteminden Avrupa'daki kayıtlı müşterilerimize ilettiğimiz toplam 2.500 adet ürün tanıtım mail kampanyamızın sonucu bizi şirket yönetimi olarak çok şaşırttı ve mutlu etti. Son alınan ileti değerlere göre 31.03.2014 ve 03.04.2014 iletilen mail adetinin (2.500 mail ileti) toplamda % 51 ileti adreslerinden açılmış gözüküyor. Bu %51 mail açıldı veya okundu oranına; Inbox Mail Marketing sisteminin güvenli IP adresleri ve sizin önerilerinizi de dikkate alarak hazırlanan ileti sayfa düzeni ve doğru /real mail adreslerinin kayıt edilmesi sayesinde ulaştığımıza inanıyorum. Şirketimize verdiğiniz seviyeli ve profesyonel desteğiniz için teşekkür ediyoruz başarınızın devamını diliyoruz, Saygılarımla.

Selçuk PERKTAŞ
WOP Yönetimi

Pic
"Müşteri ayırmaksızın hizmet !"

İlgi, bilgi, tecrübe ve müşteri ayırmadan hizmet etmeleri en önemlisi de en üst düzeyde ilgili ve sıcak olmaları işlerine verdikleri önemi gösteriyor. Sosyal sorumluluk kapsamında aldığımız hizmette ticari müşterilerinden hiç ayırmadıklarını eşit düzeyde ilgilendiklerini çok rahatlıkla söyleyebilirim. Çok teşekkürler, başarılar.

Semavi DALKIÇ
tc-america.org

Pic
"Pazarlama kampanyalarımızı en iyi şekilde hayata geçiriyoruz."

INBOX, pazarlama kampanyalarımızı en iyi şekilde hayata geçirmek adına, başarılı sonuçları elde etmemiz için, ihtiyaç duyduğumuz yapıyı bize kullandırarak bültenlerimizin okunma oranlarını arttırmamızı sağladı. Kampanya sonuçlarımızı detaylı bir şekilde analiz etmemizi ve bir sonraki adımda yapılması gerekenleri belirlememize, stratejimizi sürekli geliştirmemize yardımcı oldu. INBOX, başarılarımızın sürekliliğini sağlamamızda, bize değer katmaya devam ediyor.

Hakan AKSUNGAR
Kurucu Ortak

Pic
"Çok daha onemlisi işlerine duydukları saygı ve müşteri memnuniyeti"

INBOX firmasını internette bu konuda alternatif bakarken buldum. Uygun bedelleri ve sadece bu konuya focus olmaları ile dikkatimi cekti. Birlikte calıştıkca her türlü sorumda yanımda oldular, her türlü bilgiyi, know-how'ı paylaştılar. Ödenen bedellerden çok daha onemlisi işlerine duydukları saygı ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem. Bu tip bir ihtiyac var ise, tavsiye edeceğim bir firma.

Ozan TEZER
IT Administrator

Pic
"İzinli gönderim yapan tüm firmalara tavsiye ederim."

E-Mail Marketing konusunda deneyimli ve güvenilir bir iş ortağı ararken, INBOX ile tanıştık. Toplu mail gönderimleri için kullandığımız yönetim paneli ve gönderilen postaların raporlamaları konusunda aldığımız hizmet çok değerli. Açıklayıcı videolar ile sistemi en verimli şekilde kullanma imkanı sunuluyor.

Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI
Kurucu Ortak

Pic
"Müşteri merkezli ve çözüm odaklı!"

Şimdiye kadar mail gonderimi konusunda çalıştığımız firmalar ile INBOX'ın en göze çarpan farkı ; INBOX'ın Müşteri Merkezli ve çözüm odaklı çalışma tarzı. Yaşadığımız sorunları çözme konusunda gosterdikleri iş ortaklığı rolünü, email gönderme konusunda arayışta olan herkese gönül rahatlığı ile onerebilirim. Kalıcı çözümler yaratan iş ortağımız INBOX'a teşekkür ederiz.

Gürkan AYDIN
Kurucu

Pic
"Sadece web siteme form eklemek istemiştim..."

INBOX'ın web sayfasına form ekleme özelliğini görünce ben de en düşük paketi satın alarak başladım. Sahibi olduğum tur şirketimin web sitesine vize ve başvuru formlarını hiçbir kodlama bilgisi olmadan kolaylıkla ekledim. Üye listemin gün geçtikçe arttığını gördükten sonra bu muhteşem ürünün e-mail gönderme dahil tüm özelliklerini kullanmaya başladım. Şimdi web sayfama yeni bir paket tur eklediğimde sadece 10 dakikamı ayırarak binlerce müşterime ürünümü duyurabiliyor ve sonuçlarını anında görebiliyorum. Bence INBOX sadece mail gönderme yazılımı değil çok daha fazlası..

Aydın BOZKURT
Kurucu Ortak

Pic
"Tertemiz bir kişi listesi... "

Daha önceden de bir e-mail marketing sistemi ile çalışıyordum. Kendi müşteri datama düzenli olarak gönderim yapıyordum. INBOX ile çalışmaya başladığımda göndermiş olduğum kişi listesinin %20 sinin hatalı mail adresleri (mail server ı kapalı ya da inbox ı dolu vb) olduğunu fark ettim. Bounce özelliği ile artık elimde çok daha sağlıklı bir kişi listesi var. Artık kredilerimi boşa harcamıyor direkt kendi hedef kitleme hitap ediyorum. Teşekkürler Inbox

Yusuf ATAZ
Kurucu Ortak