INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

E-Posta Ulaştırma Hizmetleri

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ

INBOX aylık 70 milyonu aşkın e-posta gönderim tecrübesiyle dünya standartlarında ulaşılabilirlik garantisi vermektedir.

INBOX ulaşılabilirliği 7/24 izleyen dedike bir takıma sahiptir. Ayrıca hotline ekibi aracılığıyla müşterilerine ücretsiz ulaşılabilirlik konusunda çözüm sunmaktadır...

 • Whitelisting

  INBOX dünyadaki bir numaralı whitelisting servisi olan SenderScore ile çok yakın çalışmaktadır. %99 eposta ulaşım garantisi verebilen bu servis sayesinde e-postalarınızın ulaşılabilirliğini arttırabilirsiniz.

 • ISP İlişkileri

  INBOX gönderdiği eposta sayısının çok yüksek olması nedeniyle Hotmail, yahoo ve gmail ile birebir ilişki kurabilmekte ve bu sayede spam filtrelerini sıkı takip edebilmektedir.

  Bununla birlikte doruk.net, grid, mynet,superonline,turktelekom gibi Türkiye'nin büyük ISP leri ile çok yakın ilişkiler içindedir.

 • Konfigürasyon

  INBOX gerekli tüm gönderi yetkilendirme (sender authentication) protokollerini -dkim, sender id, spf,domainkey- uygular. Ayrıca dünyaca ünlü e-posta gönderi motorlarını kullanmaktadır. Saatte 20 milyona kadar çıkabilen kapasitesiyle Inbox, müşterilerine de 5 milyona kadar çıkabilen dedike hız verebilmektedir.
  Ayrıca INBOX müşterilerine dedike ip adresi atayabilmekte, gerekli Hotmail snds network ve yahoo feedback loop ayarlarını yapmakta, gmail ve benzeri servisler için benzeri ayarları yapabilmekte böylece müşteriye özel bir sanal gönderi alanı oluşturabilmektedir. Tüm bunlar üst üste koyulduğunda, INBOX dünya standartlarını gönderi servislerine uygulayabilen, gönderi kapasitesiyle dünyanın sayılı eposta sağlayıcılarından biridir.

 • Ulaşılabilirlik İzleme

  INBOX hem geliştirdiği uygulamalarla hem de dedike bir ekiple ulaşılabilirliği sürekli test etmekte ve izlemektedir.

 • Sizde İzleyebilirsiniz

  Tüm bunların yanında, Inbox müşterileri için ulaşılabilirliği izleyebilmeleri için gerekli uygulamaları geliştirmiştir.