INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

RESİMLER NEDEN GÖRÜNTÜLENMEZ?

E-POSTA GÖNDERİMLERİNİZDE RESİMLERİN YÜKLENMESİ

Göndermiş olduğunuz e-postalarda yer alan resimlerin neden direk olarak görüntülenmediği hakkında bazı detaylar paylaşacağız.

E-POSTA İSTEMCİLERİ RESİMLERİ NEDEN ENGELLER?

Bazı e-posta istemcileri göndermiş olduğunuz e-postalarda yer alan resimlerin direkt olarak yüklenmesine izin vermez. Yavaş bir internet bağlantısı ya da sınırlı mobil veriye sahip olan kullanıcılar için bu özellik faydalıdır. Ayrıca kötü amaçlı gönderilmiş e-postalarda, bilgisayarınıza zarar verecek kodların engellenmesi adına birçok e-posta istemcisi resimlerin yüklenmesini sizin tercihinize bırakmaktadır.

HANGİ DURUMLARDA RESİMLER OTOMATİK YÜKLÜ GELİR?

Gönderici kişiyi güvenilir listesine eklemek veya e-posta istemcisinin ayarlarından tüm e-postalar için bu güvenlik önlemini devre dışı bırakmak gelen e-postalarda resimlerin otomatik yüklenmesine olanak sağlamaktadır.

Resimlerin yüklenmesine izin vermek alıcı kişinin tercihine ve e-posta istemcisinin ayarlarına bağlı olduğundan dolayı INBOX ile yapmış olduğunuz e-posta gönderimlerinde bu duruma müdahale edilmesi teknik olarak mümkün olmamaktadır.

E-Bülten Hazırlama İpuçları

Başarılı bir e-posta pazarlaması için kusursuz e-bülten çalışması en öncelikli konudur.

DETAYLI BİLGİ ALIN