INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

SPAM FİLTRELERDEN KORUNMA YOLLARI

SPAM FİLTRELERDEN KORUNMA YOLLARI

Toplu mail yoluyla reklam yaparken, kurumsal firmaların önündeki en büyük handikap spam filtreleridir. E-bülten veya html e-mail tasarımı kurallarına göre hazırlanmazsa mailin spam filtreye takılması kaçınılmaz olur ve hedef kitlenizin posta kutularında görünmeden emekleriniz boşa gider. Eğer e-bültenlerinizin spam filtrelere takılmasını istemiyorsanız aşağıdaki önerileri dikkate almanız gerekiyor.

. Tamamı büyük harflerden oluşan cümleler kullanmayın.

. Cümlelerin sonuna ünlem işaretlerini ardarda dizmeyin!!!!!

. E-mailinizde çok fazla renk bulundurmayın. E-mailin bir kaç renkten oluşmasını sağlayın.

. “Ücretsiz”, “buraya tıkla!”, “hemen tıkla!” gibi reklam kokan ifadeleri mümkün olduğunca kullanmayın.

. Spam olarak algılanan kelimelerden kesinlikle kaçının (viagra, mortgage…)

. “Kimden” bölümüne firma ya da ürün adını yazın.

. “Konu” bölümüne “test” kelimesini yazmayın.

. Yasal olmayan toplu e-mail gönderimi yapmayın.

Toplu mail gönderirken spam filtrelere takılmamak için önemli noktalar genel olarak bu kadar. Html e-mail tasarımının doğru görünmesi ve spam olarak algılanmaması için dikkat edilecek noktalara ve kurallara geçebiliriz artık. Bu bölüm daha çok web tasarımcıları ilgilendirdiği gibi, bazı maddeler e-maili gönderecek firmaları da ilgilendiyor.

Diğer Başlıklar

Etkili konu alanı Ucuza kaçmayın Harcadığınızdan fazlasını kazanın Doğru ortağı bulun Toplu mail listenizi düzgün bir şekilde tutun Toplu mail gönderiminde amaca uygun hareket etme Karsilasma mesajı olusturmak Dogru toplu mail gönderimi E-bulten olusturmak Toplu Mail Gizlilik Sözleşmesi Toplu mail gonderimin incelikleri Hedefe yönelik toplu mail Müsteri kazanma yöntemleri Spam filtrelerden korunmanın yolları Toplu mail uzerinde sosyal medyanin etkisi Toplu mail yoluyla pazarlama Dijital Pazarlama Eğitimi